
Ігровий комп' ютер (GOLD) Ryzen 9 3900X/16 RAM/512 SSD m.2 NVem/1Tb HDD/RTX 2060 12GB
50 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 535
+380 (99) 423-04-22
- +380 (98) 423-04-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ігровий комп' ютер на базі AMD Ryzen 9
Збирання *GOLD
ГАРАНТІЯ на ПК 12 місяців.
Ігровий комп' ютер зібрано з Новых и Б/у комплектуючі. Собрка відмінно підійде для всіх існуючих на сьогодні ігор, якщо ви не впевнені в можливості цього ПК уточніть у нашого менеджера, чи піде ВАША гра на цьому комп'ютері. Ви можете написати нам, або подзвонити по телнефонах за вказаним на сайті.
Докладні характеристики ПК:
Збирання *GOLD
ГАРАНТІЯ на ПК 12 місяців.
Ігровий комп' ютер зібрано з Новых и Б/у комплектуючі. Собрка відмінно підійде для всіх існуючих на сьогодні ігор, якщо ви не впевнені в можливості цього ПК уточніть у нашого менеджера, чи піде ВАША гра на цьому комп'ютері. Ви можете написати нам, або подзвонити по телнефонах за вказаним на сайті.
Докладні характеристики ПК:
Процесор:AMD Ryzen 9 3900X
Оперативна пам' ять: 16 GB DDR4 3200 Мгц
Тип диска: 500gb SSD m2 NVem + 1Tb HDD
Відеокарта: GeForce RTX 2060 12GB
Блок живлення: Chieftec 600W
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Состояние | Новое |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | Ryzen 7 3700X |
| Графика | |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Объем видеопамяти | 4096 MB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| состояние | микс новое и б/у |
Информация для заказа
- Цена: 50 000 ₴






