Ноутбук DELL Latitude E7440 i5-4310U/8/256SSD - Class A-
Виробник: Dell; Ультрабук: Так; Колір: Чорний/Сірий; Стан: Вживані
Характеристики процесора. Тип процесора: Core i5-4310;
Оперативна пам'ять. Об'єм оперативної пам'яті: 8192MB
Екран. Діагональ екрану: 14.0дюйм
Графіка. Тип графічного контролера: Інтегрований; Об`єм відеопам'яті: 1024MB
Пристрої зберігання даних. Об'єм накопичувача: 256.0GB; Оптичний привід: Відсутній
Мультимедіа. Веб-камера: Так
Дополнительные характеристики. Особенность: FullHD + підсвічування клавіатури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16384 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 499 ₴







