|
Матриця B125XTN01.0 Вживана в гарному стані Бренд |
AUO |
| Гарантія | 6 міс. |
| Парт-номер | 125ZD002 |
| Діагональ | 12.5" |
| Роздільна здатність | 1366*768 (WXGA/HD Ready, 16:9) |
| Роз'єм | eDP 30 pin |
| Розташування роз'єму | Справа внизу |
| Тип підсвічування | Світлодіодна (LED) |
| Товщина | Тонка - 3.5мм |
| Технологія | TN |
| Кути огляду | 45°, 45°, 20°, 40° |
| Час відгуку | 16 мс. |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Яскравість | 200 cd/m |
| Контрастність | 400:1 |
| Кількість кольорів | 262 тыс. колірів |
| Напруга живлення | 3.3V |
| Розмір робочої області | 276.615*155.52 мм |
| Товщина скла | горизонтальные ушки |
| Зовнішні розміри (габарити) | 290.5*181.4 *3 мм |
| Розмір без рамки | немає даних |
| Тип пікселів | RGB Vertical Stripe |
| Наявність тачскріна | без тачскріна |
| Тип інтерфейсу | 30 пин eDP (1 Lane) , Разъем |
| Технологія виробництва | TN |
| Тип матриці | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Вага | немає даних |
| Температурні режими | Рабочая температура: 0 ~ 50 °C ; Температура зберігання: -20 ~ 60 °C |
| Застосування | Портативні комп'ютери |
| Поверхня | Матова |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AU Optronics |
| Назначение | Для ноутбука |
| Диагональ экрана | 12.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип разъема | 30 pin |
| Количество контактов | 30 |
| Состояние | Б/У |
| Класс качества | Original |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴


